Расписание
Mulțumesc!
vă vom contacta în scurt timp
Mulțumiri
© 2016-2024 Impuls vzw All rights reserved.
Developed by web-studio NaturalArt
vă vom contacta în scurt timp
vă vom contacta în scurt timp
Timp
|
Direcţie
|
Vârstă
|
Profesor
|
LUNI
|
|||
Woluwe-Saint-Lambert 1200 , Chau. de Roodebeek 586 (Institut Angelus)
|
|||
16:00 - 17:00 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Elina |
17:00 - 18:30 | Gimnastica ritmica PRO | de la 7 ani | Elina |
18:30 - 20:00 | Gimnastica ritmica Division ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Elina |
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149 (Salle Saint Joseph)
|
|||
16:00 - 17:00 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Anastasiia |
17:00 -18:00 | Gimnastica ritmica PRO | de la 7 ani | Anastasiia |
18:00 -19:30 | Gimnastica ritmica Сompetitie ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Anastasiia |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36 (Ecole Vervloesem) | |||
17:30 - 19:00 | Dance Mix Pro | de la 8 ani | Oksana |
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (Centre Sportif Victoria) | |||
16:00 - 17:00 | Dans Mix Сompetitie ( prin preselectie ) | de la 6 ani | Daniela |
17:00 - 18:00 | Dans Mix | de la 5 ani | Daniela |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Chemin des deux Maisons 71/2 (Centre le Chemin) NEW! | |||
19:45 - 20:45 | Pilates pentru începători NEW! | Adultii | Oksana |
MARTI
|
|||
Uccle 1180, Сhaussee de Waterloo 1190 (Ecole Saint Joseph) | |||
16:30 - 17:30 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Elina |
17:30 - 18:30
|
Gimnastica ritmica
|
de la 7 ani
|
Elina
|
18:30 - 20:00 | Gimnastica ritmica Division ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Elina |
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Léon Autrique 4 (Centre Sportif Victoria)
|
|||
16:00 - 17:00
|
Pre-dans |
de la 3 ani
|
Oksana
|
17:00 - 18:00
|
Dans Mix |
de la 5 ani
|
Oksana
|
Koekelberg 1081, Rue des Tisserands 24 (Ecole Swartenbroeks) | |||
16:00 - 17:00 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Anastasiia |
18:00 - 19:30 | Gimnastica ritmica PRO ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Anastasiia |
Wezembeek-Oppem 1970, Chaussée de Malines 77 (Centre Imagine) | |||
18:00 - 19:00 | Body Ballet NEW! | Adultii | Anastasiia |
19:00 - 20:00 | Dans Mix NEW! | Adultii | Anastasiia |
MIERCURI
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Léon Autrique 4 (Centre Sportif Victoria)
|
|||
13:30 - 14:30 | Pre-dans | 3 - 5 ani | Daniela |
14:30 - 16:00 | Dans Mix Сompetitie ( prin preselectie ) | de la 6 ani | Daniela |
16:00 - 17:00 | Dans Mix | de la 5 ani | Daniela |
17:00 - 18:00 | Dans Sportiv | de la 8 ani | Daniela |
|
|||
Schaerbeek 1030, Avenue Ernest Renan 33-35 (Salle Chloé Graftiaux)
|
|||
15:30 - 16:30 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Polina |
16:30 - 18:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Polina |
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149 (Salle Saint Joseph)
|
|||
14:30 - 15:30
|
Pre-dans
|
3 - 5 ani
|
Oksana
|
15:30 - 17:30
|
Dans Mix Сompetitie ( prin preselectie ) |
de la 8 ani
|
Oksana
|
17:30 - 18:30 | Tik-tok dans NEW! | de la 6 ani | Oksana |
18:30 - 19:30 | Pilates NEW! | Adultii | Oksana |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36 (Ecole Vervloesem) | |||
13:30 - 14:30 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Anastasiia |
14:30 - 16:00 | Gimnastica ritmica PRO | de la 8 ani | Anastasiia |
16:00 - 17:00 | Dans contemporan | de la 8 ani | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Gimnastica ritmica | de la 6 ani | Anastasiia |
Woluwe-Saint-Lambert 1200 , Chau. de Roodebeek 586 (Institut Angelus) | |||
14:00 - 15:30 | Gimnastica ritmica Pre-competitie ( prin preselectie ) | 5 - 7 ani | Elina |
15:30 - 16:30 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Elina |
16:30 - 18:00 | Gimnastica ritmica PRO | de la 8 ani | Elina |
18:00 - 20:00 | Gimnastica ritmica Division ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Elina |
|
|||
JOI
|
|||
Woluwe-Saint-Lambert 1200 , Chau. de Roodebeek 586 (Institut Angelus)
|
|||
16:00 - 17:00
|
Gimnastica ritmica
|
4 - 6 ani |
Elina
|
17:00 - 18:30
|
Gimnastica ritmica PRO
|
de la 7 ani
|
Elina
|
18:30 - 20:00
|
Gimnastica ritmica Division ( prin preselectie )
|
de la 8 ani
|
Elina
|
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (Centre Sportif Victoria)
|
|||
16:00 - 17:00 | Pre-dans | 3 - 5 ani | Oksana |
17:00 - 18:00 | Dans Mix | de la 6 ani | Oksana |
|
|||
Koekelberg 1081, Rue des Tisserands 24 (Ecole Swartenbroeks)
|
|||
16:00 - 17:00
|
Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani |
Anastasiia
|
17:00 - 18:00
|
Gimnastica ritmica | de la 7 ani |
Anastasiia
|
18:00 - 19:30
|
Gimnastica ritmica PRO ( prin preselectie ) |
de la 8 ani
|
Anastasiia
|
|
|||
VINERI
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Léon Autrique 4 (Centre Sportif Victoria)
|
|||
16:00 - 17:00 | Dans Mix Pré-competitie ( prin preselectie ) | de la 4 ani | Daniela |
17:00 - 18:00
|
Dans clasic. Balet | de la 6 ani | Daniela |
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20 (Complexe de Saint-Job) | |||
17:00 - 18:00
|
Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Elina |
18:00 - 19:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Elina |
19:00 - 20:00
|
Gimnastica ritmica | de la 8 ani | Elina |
|
|||
Woluwe-Saint-Pierre 1150 , Avenue Salomé 2 (Centre Sportif Sportcity) | |||
16:30 - 17:30 | Dans clasic. Balet | de la 5 ani | Oksana |
17:30 - 19:00 | Dans Mix PRO | de la 8 ani | Oksana |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Chemin des deux Maisons 71/2 (Centre le Chemin) NEW! | |||
20:00 - 21:00 | Pilates intensiv NEW! | Adultii | Oksana |
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149 (Salle Saint Joseph)
|
|||
16:00 - 17:00 | Gimnastica ritmica | 4 - 6 ani | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Anastasiia |
18:00 - 19:30 | Gimnastica ritmica Сompetitie ( prin preselectie ) | de la 8 ani | Anastasiia |
SAMBATA
|
|||
Koekelberg 1081, Rue des Tisserands 24 (Ecole Swartenbroeks)
|
|||
12:00 - 13:00 | Hip-hop kids | de la 4 ani | Anna |
13:00 - 14:00
|
Hip-hop | de la 7 ani | Anna |
Laeken 1020, Boulevard Emile Bockstael 107 (GC Nekkersdal)
|
|||
16:00- 17:00 | Pre-dans | 3 - 5 ani | Daniela |
17:00 - 18:00 | Dans Mix | de la 6 ani | Daniela |
18:00 - 19:00
|
Dans Sportiv | de la 7 ani | Daniela |
Vilvoorde 1800, Kolveniersstraat 54 (Salle de sport Stedelijk)
|
|||
10:00 - 11:00
|
Dans Mix Pre-competitie ( prin preselectie ) | de la 4 ani | Oksana |
Brussel 1000, Sluismeester Coggestraat 12-14 (Centrum Utopie) | |||
10:00 - 15:00
|
Gimnastica ritmica Division ( prin preselectie )
|
de la 8 ani
|
Elina
|
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20 (Complexe de Saint-Job) 2 | |||
17:30 - 18:30 | Gimnastica ritmica | de la 4 ani | Ekaterina |
18:30 - 20:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Ekaterina |
Uccle 1180, Rue Zeecrabbe 44 (École Notre-Dame des Champs) NEW! | |||
15:00- 16:00 | Pre-dans NEW! | 3 - 5 ani | Oksana |
16:00- 17:00 | Dans Mix NEW! | de la 6 ani | Oksana |
17:00- 18:30 | Dans Mix. Adolescenți NEW! | de la 12 ani | Oksana |
DUMINICA
|
|||
Schaerbeek 1030, Avenue Ernest Renan 33-35 (Chloé Graftiaux)
|
|||
12:00 - 13:00
|
Pre-dans | 3 - 5 ani | Elena |
13:00 - 14:00
|
Dans clasic. Balet |
de la 6 ani
|
Elena
|
14:00 - 15:00
|
Dans modern |
de la 8 ani
|
Elena |
15:00 - 16:00
|
High heels
|
Adultii
|
Elena
|
Uccle 1180, Rue Zeecrabbe 44 (École Notre-Dame des Champs) NEW!
|
|||
10:00 - 11:00
|
Gimnastica ritmica
|
de la 4 ani
|
Ekaterina
|
11:00 - 12:00
|
Gimnastica ritmica | de la 6 ani | Ekaterina |
12:00 - 13:30
|
Gimnastica ritmica | de la 8 ani | Ekaterina |
Bruxelles 1000, Rue de l`Abattoir 24 (Tour à plomb)
|
|||
13:00 - 14:00 | Gimnastica ritmica | de la 5 ani | Polina |
14:00 - 15:00 | Gimnastica ritmica | de la 7 ani | Polina |