NL

Lessenschema 2020-2021

Uur Routebeschrijving  Leeftijd
MAANDAG
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
16:00 - 17:00 Ritmische gymnastiek  4 - 6 jaar
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek  vanaf 7 jaar
18:30 - 19:30 Ritmische gymnastiek Pro vanaf 8 jaar
 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
16:00 - 17:00 Kleuterdans 3 - 5 jaar
17:00 - 18:00 Klassieke dans  6 - 9 jaar
   
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36   
17:30 - 19:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
DINSDAG
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45 Ritmische gymnastiek  (zaal 1) 4 - 6 jaar
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2)
от 7 jaar
 
Grimbergen, Humbeek 1851, Kerkstraat 11/13
16:30 - 17:50
Kleuterdanc NEW!
3 - 5 jaar
17:30 - 18:30
Klassieke dans NEW!
5 - 7 jaar
 
WOENSDAG
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
13:30 - 14:30
Klassieke dans
5 - 8 jaar
14:30 - 15:30
Kleuterdans
2,5 - 4,5 jaar
15:30 - 17:00
Volksdans en moderne dans
8 - 12 jaar
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek PRO vanaf 7 jaar
18:30 - 19:30 Ritmische gymnastiek  6 - 9 jaar
 
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
14:00 - 15:00 Kleuterdans 3 - 5 jaar
15:00 - 16:00 Stijldansen kinderen vanaf 6 jaar
 
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36   
16:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
DONDERDAG 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45
Ritmische gymnastiek  (zaal 1)
4 - 6 jaar
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek  (zaal 2)
vanaf 6 jaar
 
Uccle 1180, Avenue De Fre 44  (La Ferme Rose)
17:45 - 18:45 Ritmische gymnastiek  vanaf 6 jaar
18:45 - 20:00 Ritmische gymnastiek PRO 7 - 12 jaar
 
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
17:00 - 18:00
Klassieke dans NEW! 5 - 7 jaar
18:00 - 19:00
Klassieke dans 7 - 10 jaar
19:00 - 20:00
Body Ballet Volwassen
 
VRIJDAG 
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20
17:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek  4 - 6 jaar
18:00 - 19:00
Ritmische gymnastiek  7 - 10 jaar
19:00 - 20:00
Ritmische gymnastiek PRO  vanaf 7 jaar
 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
16:00 - 17:00   Kleuterdans NEW! 3 - 5 jaar 
17:00 - 18:00   Klassieke dans NEW! 6 - 9 jaar 
 
ZATERDAG 
Chaussee d'Anvers 208, 1000 Bruxelles (Nord)
11:00-12:00 Pre-dance  3 - 5 лет
Uccle 1180, Avenue de Fre 44 44 (La Ferme Rose)
10:30 - 11:30
Hip hop
vanaf 5 jaar
11:45 - 12:45
Klassieke dans 
Volwassen
 
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
16:45 - 17:45 Kleuterdans 3 -5 jaar
17:45 - 18:45 Stijldansen kinderen vanaf 6 jaar
 
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24
11:00 - 15:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
ZONDAG
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24
10:00 - 11:00
Zumba NEW!
vanaf 6 jaar
11:00 - 12:00
Zumba NEW!
vanaf 12 jaar
12:00 - 13:00
Gym Start 5 - 7 лет
13:00 - 13:45
Baby Gym 3 - 5 лет
Forest 1190, Rue des Allies 54
11:00 - 12:00
Kleuterdans 3 - 5 jaar
11:00 - 12:00
Ritmische gymnastiek 
4 - 6 jaar
12:00 - 13:00
Klassieke dans
6 - 9 jaar
12:00 - 13:00 Pilates (zaal 2) Volwassen
13:00 - 14:00 Klassieke dans NEW! vanaf 5 jaar
13:00 - 14:30 Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2) vanaf 7 jaar
14:30 - 15:30 Ritmische gymnastiek (zaal 2) 5 - 7 jaar
 
 
1150 Woluwe-Saint-Pierre, Avenue Salome 2
19:00 - 20:00 Tango Argentinian NEW! Volwassen
 
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
17:00 - 18:00 Kleuterdans 3 -  5 jaar
18:00 - 19:00 Stijldansen kinderen vanaf 7 jaar
19:00 - 20:00 Salsa Lady Style NEW! Volwassen
 
 
Hieronder kun je lesroosters en kalender downloaden voor 2020 - 2021
 
© 2016-2021 Impuls vzw All rights reserved.
Developed by web-studio NaturalArt

Lessenschema 2021-2022

Uur
Routebeschrijving
Leeftijd
Leraar
MAANDAG
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149
16:00 - 17:00 Ritmische gymnastiek 4 - 6 jaar Elina
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek vanaf 7 jaar Elina
18:30 - 19:30 Ritmische gymnastiek Pro vanaf 8 jaar Elina
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
16:00 - 17:00 Kleuterdans 3 - 5 jaar Daniela
17:00 - 18:00 Klassieke dans 6 - 9 jaar Daniela
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36
17:30 - 19:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar Sofia
DINSDAG
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45 Ritmische gymnastiek (zaal 1) Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2) Sofia
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2)
от 7 jaar
Sofia
Grimbergen, Humbeek 1851, Kerkstraat 11/13
16:30 - 17:30
Kleuterdans NEW!
4 - 6 jaar
Svetlana
17:30 - 18:30
Klassieke dans
6 - 9 jaar
Svetlana
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Place de la Sainte-Famille 1
17:00 - 18:00 Dance Mix NEW! от 6 jaar Daniela
18:00 - 19:00 Klassieke dans NEW! от 9 jaar Daniela
WOENSDAG
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149
13:30 - 14:30 Klassieke dans 5 - 8 jaar Anastasiia
14:30 - 15:30 Kleuterdans 2,5 - 4,5 jaar Anastasiia
15:30 - 17:00 Dance Mix 8 - 12 jaar Anastasiia
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek PRO vanaf 7 jaar Elina
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek 6 - 9 jaar Elina
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
14:00 - 15:00
Kleuterdans
3 - 5 jaar
Daniela
15:15 - 16:15
Stijldansen kinderen
vanaf 5 jaar
Daniela
16:30 - 17:30
Dance Mix
6 - 10 jaar
Daniela
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36
13:30 - 14:30 Ritmische gymnastiek NEW! 4 - 6 jaar Sofia
14:30 - 16:00 Ritmische gymnastiek NEW! vanaf 7 jaar Sofia
16:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar Sofia
Koekelberg 1081, Rue Léon Autrique 4
16:00 - 17:00 Gym start 3 - 5 jaar Natalia
17:00 - 18:00 Acrobatische dans NEW! vanaf 6 jaar Natalia
 
DONDERDAG
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45
Ritmische gymnastiek (zaal 1)
4 - 6 jaar
Sofia
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek (zaal 2)
vanaf 8 jaar
Sofia
Uccle 1180, Avenue De Fre 44 (La Ferme Rose)
18:00 - 19:00 Ritmische gymnastiek vanaf 6 jaar Elina
19:00 - 20:15 Ritmische gymnastiek PRO 7 - 12 jaar Elina
Wezembeek-Oppem 1970, Avenue d`Oppem 149
17:00 - 18:00
Klassieke dans NEW! 5 - 7 jaar
Anastasiia
18:00 - 19:00
Klassieke dans 7 - 10 jaar
Anastasiia
19:00 - 20:00
Body Ballet
Volwassen
Anastasiia
20:00 - 21:00
Dance Mix
Volwassen
Anastasiia
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
16:30 - 17:30 Kleuterdans NEW! 3 - 5 jaar Daniela
17:30 - 18:30 Dance Mix NEW! 6 - 10 jaar Daniela
VRIJDAG
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20
17:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek 4 - 6 jaar Elina
18:00 - 19:00
Ritmische gymnastiek 7 - 10 jaar Elina
19:00 - 20:00
Ritmische gymnastiek PRO vanaf 7 jaar Elina
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4Koekelberg 1081, Rue Léon Autrique 4
16:00 - 17:00
Kleuterdans 3 - 5 jaar Daniela
17:00 - 18:00 Klassieke dans 6 - 9 jaar Daniela
ZATERDAG
Uccle 1180, Avenue de Fre 44 (La Ferme Rose)
10:30 - 11:30 Hip hop vanaf 5 jaar Natalia
11:30 - 13:00 Klassieke dans vanaf 5 jaar Natalia
18:00 - 19:00
Zumba NEW! vanaf 7 jaar Daniela
Laeken 1020, Boulevard Emile Bockstael 107
16:00 - 17:00
Kleuterdans 3 - 5 jaar Daniela
17:00 - 18:00
Stijldansen kinderen vanaf 6 jaar Daniela
Bruxelles 1000, Rue de l`Abattoir 24
11:00 - 15:00
Ritmische gymnastiek Division
vanaf 7 jaar
Sofia
ZONDAG
Bruxelles 1000, Rue de l`Abattoir 24
11:30 -12:30 Gym start 3 - 5 jaar Natalia
12:30 - 14:00 Acrobatische dans NEW! vanaf 6 jaar Natalia
Forest 1190, Rue des Allies 54
10:00 - 11:00
Kleuterdans 3 - 5 jaar Sofia
11:00 - 12:00
Yoga (zaal 2)
Volwassen
Natalia
11:00 - 12:00
Ritmische gymnastiek
4 - 6 jaar
Sofia
12:00 - 13:00
Klassieke dans
vanaf 7 jaar
Sofia
13:00 - 14:30 Ritmische gymnastiek PRO (zaal 3) vanaf 7 jaar Elina
14:45 - 15:45
Ritmische gymnastiek vanaf 5 jaar Elina
Woluwe-Saint-Pierre 1150 , Avenue Salome 2
19:00 - 20:00
Tango Argentinian
Volwassen
Florencia & Gonzalo
Hieronder kun je lesroosters en kalender downloaden voor 2020 - 2021
To the top