Lessenschema 2021-2022
Uur | Routebeschrijving | Leeftijd | |
MAANDAG
|
|||
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
|
|||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | |
17:00 - 18:30 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | |
18:30 - 19:30 | Ritmische gymnastiek Pro | vanaf 8 jaar | |
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
|
|||
16:00 - 17:00 | Kleuterdans | 3 - 5 jaar | |
17:00 - 18:00 | Klassieke dans | 6 - 9 jaar | |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36 | |||
17:30 - 19:00 | Ritmische gymnastiek Division | vanaf 7 jaar | |
DINSDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
|
|||
16:45 - 17:45 | Ritmische gymnastiek (zaal 1) | 4 - 6 jaar | |
18:00 - 19:30
|
Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2)
|
от 7 jaar
|
|
|
|||
Grimbergen, Humbeek 1851, Kerkstraat 11/13
|
|||
16:30 - 17:50
|
Kleuterdanc NEW! |
3 - 5 jaar
|
|
17:30 - 18:30
|
Klassieke dans NEW! |
5 - 7 jaar
|
|
WOENSDAG
|
|||
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
|
|||
13:30 - 14:30
|
Klassieke dans |
5 - 8 jaar
|
|
14:30 - 15:30
|
Kleuterdans |
2,5 - 4,5 jaar
|
|
15:30 - 17:00
|
Volksdans en moderne dans |
8 - 12 jaar
|
|
17:00 - 18:30 | Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 7 jaar | |
18:30 - 19:30 | Ritmische gymnastiek | 6 - 9 jaar | |
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60 | |||
14:00 - 15:00 | Kleuterdans | 3 - 5 jaar | |
15:00 - 16:00 | Stijldansen kinderen | vanaf 6 jaar | |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36 | |||
16:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek Division | vanaf 7 jaar | |
|
|||
DONDERDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
|
|||
16:45 - 17:45
|
Ritmische gymnastiek (zaal 1)
|
4 - 6 jaar
|
|
18:00 - 19:30
|
Ritmische gymnastiek (zaal 2)
|
vanaf 6 jaar | |
|
|||
Uccle 1180, Avenue De Fre 44 (La Ferme Rose)
|
|||
17:45 - 18:45 | Ritmische gymnastiek | vanaf 6 jaar | |
18:45 - 20:00 | Ritmische gymnastiek PRO | 7 - 12 jaar | |
|
|||
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
|
|||
17:00 - 18:00
|
Klassieke dans NEW! | 5 - 7 jaar | |
18:00 - 19:00
|
Klassieke dans | 7 - 10 jaar | |
19:00 - 20:00
|
Body Ballet | Volwassen | |
|
|||
VRIJDAG
|
|||
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20
|
|||
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | |
18:00 - 19:00
|
Ritmische gymnastiek | 7 - 10 jaar | |
19:00 - 20:00
|
Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 7 jaar | |
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 | |||
16:00 - 17:00 | Kleuterdans NEW! | 3 - 5 jaar | |
17:00 - 18:00 | Klassieke dans NEW! | 6 - 9 jaar | |
|
|||
ZATERDAG
|
|||
Chaussee d'Anvers 208, 1000 Bruxelles (Nord)
|
|||
11:00-12:00 | Pre-dance | 3 - 5 лет | |
Uccle 1180, Avenue de Fre 44 44 (La Ferme Rose)
|
|||
10:30 - 11:30
|
Hip hop
|
vanaf 5 jaar | |
11:45 - 12:45
|
Klassieke dans
|
Volwassen | |
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60 | |||
16:45 - 17:45 | Kleuterdans | 3 -5 jaar | |
17:45 - 18:45 | Stijldansen kinderen | vanaf 6 jaar | |
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24 | |||
11:00 - 15:00 | Ritmische gymnastiek Division | vanaf 7 jaar | |
|
|||
ZONDAG
|
|||
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24
|
|||
10:00 - 11:00
|
Zumba NEW!
|
vanaf 6 jaar
|
|
11:00 - 12:00
|
Zumba NEW!
|
vanaf 12 jaar
|
|
12:00 - 13:00
|
Gym Start | 5 - 7 лет | |
13:00 - 13:45
|
Baby Gym | 3 - 5 лет | |
Forest 1190, Rue des Allies 54
|
|||
11:00 - 12:00
|
Kleuterdans | 3 - 5 jaar | |
11:00 - 12:00
|
Ritmische gymnastiek
|
4 - 6 jaar | |
12:00 - 13:00
|
Klassieke dans |
6 - 9 jaar
|
|
12:00 - 13:00 | Pilates (zaal 2) | Volwassen | |
13:00 - 14:00 | Klassieke dans NEW! | vanaf 5 jaar | |
13:00 - 14:30 | Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2) | vanaf 7 jaar | |
14:30 - 15:30 | Ritmische gymnastiek (zaal 2) | 5 - 7 jaar | |
|
|||
1150 Woluwe-Saint-Pierre, Avenue Salome 2 | |||
19:00 - 20:00 | Tango Argentinian NEW! | Volwassen | |
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60 | |||
17:00 - 18:00 | Kleuterdans | 3 - 5 jaar | |
18:00 - 19:00 | Stijldansen kinderen | vanaf 7 jaar | |
19:00 - 20:00 | Salsa Lady Style NEW! | Volwassen | |
Hieronder kun je lesroosters en kalender downloaden voor 2021 - 2022
Merci!
nous vous contacterons sous peu
Bedankt!
© 2016-2024 Impuls vzw All rights reserved.
Developed by web-studio NaturalArt
Lessenschema 2023-2024
Uur
|
Routebeschrijving
|
Leeftijd
|
Leraar
|
MAANDAG
|
|||
Wezembeek-Oppem 1970, Oppemlaan 149 ( Zaal Sint-Jozef)
|
|||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Anastasiia |
18:00 - 19:30 | Ritmische gymnastiek Сompetitie ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
|
|||
Sint-Lambrechts-Woluwe 1200, Roodebeeksteenweg 586 (Angelusinstituut)
|
|||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Elina |
17:00 - 18:30 | Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 7 jaar | Elina |
18:30 - 20:00 | Ritmische gymnastiek Division ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Elina |
Sint-Lambrechts-Woluwe 1200, Vervloesemstraat 36 (Gemeenteschool Vervloesem) | |||
17:15 - 19:00 | Dance Mix Pro | vanaf 8 jaar | Oksana |
Koekelberg 1081, Léon Autriquestraat 4 (Centrum sportif Victoria) | |||
16:00 - 17:00 | Dans Mix Сompetitie ( door voorselectie ) | vanaf 6 jaar | Daniela |
17:00 - 18:00 | Dans Mix | vanaf 5 jaar | Daniela |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Chemin des deux Maisons 71/2 (Centrum Chemin) NEW! | |||
19:45 - 20:45 | Pilates voor beginners NEW! | Volwassenen | Oksana |
DINSDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Léon Autriquestraat 4 (Centrum sportif Victoria) | |||
16:45 - 17:45 | Kleuterdans | vanaf 3 jaar | Oksana |
17:00 - 18:00
|
Dans Mix
|
vanaf 5 jaar
|
Oksana
|
|
|||
Ukkel 1180, Waterloosesteenweg 1190 (Sint-Jozefschool)
|
|||
16:30 - 17:30
|
Ritmische gymnastiek |
4 - 6 jaar
|
Elina
|
17:30 - 18:30
|
Ritmische gymnastiek |
vanaf 7 jaar
|
Elina
|
18:30 - 20:00 | Ritmische gymnastiek Division ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Elina |
Koekelberg 1081, Weversstraat 24 (School Armand Swertenbroeks) | |||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Anastasiia |
18:00 - 19:30 | Ritmische gymnastiek PRO ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
Wezembeek-Oppem 1970, Mechelsesteenweg 77 (Centrum Imagine) | |||
18:00 - 19:00 | Body Ballet NEW! | Volwassenen | Anastasiia |
19:00 - 20:00 | Dans Mix NEW! | Volwassenen | Anastasiia |
WOENSDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Léon Autriquestraat 4 (Centrum sportif Victoria)
|
|||
13:30 - 14:30 | Kleuterdans | 3 - 5 jaar | Daniela |
14:30 - 16:00 | Dans Mix Сompetitie ( door voorselectie ) | vanaf 6 jaar | Daniela |
16:00 - 17:00 | Dans Mix | vanaf 5 jaar | Daniela |
17:00 - 18:00 | Stijldansen kinderen | vanaf 8 jaar | Daniela |
Schaerbeek 1030, Ernest Renanlaan 33-35 (Chloé Graftiaux)
|
|||
15:30 - 16:30 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Polina |
16:30 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Polina |
Wezembeek-Oppem 1970, Oppemlaan 149 ( Zaal Sint-Jozef)
|
|||
14:30 - 15:30
|
Kleuterdans
|
3 - 5 jaar
|
Oksana
|
15:30 - 17:30
|
Dans Mix Сompetitie ( door voorselectie ) |
vanaf 8 jaar
|
Oksana
|
17:30 - 18:30 | Tik-tok dans NEW! | vanaf 6 jaar | Oksana |
18:30 - 19:30 | Pilates NEW! | Volwassenen | Oksana |
Sint-Lambrechts-Woluwe 1200, Vervloesemstraat 36 (Gemeenteschool Vervloesem) | |||
13:30 - 14:30 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Anastasiia |
14:30 - 16:00 | Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
16:00 - 17:00 | Сontemporary dans | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 6 jaar | Anastasiia |
Sint-Lambrechts-Woluwe 1200, Roodebeeksteenweg 586 (Angelusinstituut) | |||
14:00 - 15:30 | Ritmische gymnastiek Pré-competitie ( door voorselectie ) | 5 - 7 jaar | Elina |
15:30 - 16:30 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Elina |
16:30 - 18:00 | Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 8 jaar | Elina |
18:00 - 20:00 | Ritmische gymnastiek Division ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Elina |
|
|||
DONDERDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Léon Autriquestraat 4 (Centrum sportif Victoria)
|
|||
16:00 - 17:00
|
Kleuterdans
|
3 - 5 jaar |
Oksana
|
17:00 - 18:00
|
Dance Mix
|
vanaf 6 jaar
|
Oksana
|
|
|||
Koekelberg 1081, Weversstraat 24 (School Armand Swertenbroeks)
|
|||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Anastasiia |
18:00 - 19:00 | Ritmische gymnastiek PRO ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
|
|||
Sint-Lambrechts-Woluwe 1200, Roodebeeksteenweg 586 (Angelusinstituut)
|
|||
16:00 - 17:00
|
Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar |
Elina
|
17:00 - 18:30
|
Ritmische gymnastiek PRO | vanaf 7 jaar |
Elina
|
18:30 - 20:00
|
Ritmische gymnastiek Division ( door voorselectie ) |
vanaf 8 jaar
|
Elina
|
|
|||
VRIJDAG
|
|||
Ukkel 1180, Waterloosesteenweg 1190 (Sint-Jozefschool)
|
|||
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Elina |
18:00 - 19:00
|
Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Elina |
19:00 - 20:00
|
Ritmische gymnastiek | vanaf 8 jaar | Elina |
Koekelberg 1081, Léon Autriquestraat 4 (Centrum sportif Victoria) | |||
16:00 - 17:00
|
Dans Mix Pre-competitie ( door voorselectie ) | vanaf 4 jaar | Daniela |
17:00 - 18:00 | Klassieke dans | vanaf 6 jaar | Daniela |
|
|||
Woluwe-Saint-Pierre 1150 , Salomélaan 2 (Centrum Sportif Sportcity) | |||
16:30 - 17:30 | Klassieke dans | vanaf 5 jaar | Oksana |
17:30 - 19:00 | Dans Mix PRO | vanaf 8 jaar | Oksana |
Wezembeek-Oppem 1970, Oppemlaan 149 ( Zaal Sint-Jozef)
|
|||
16:00 - 17:00 | Ritmische gymnastiek | 4 - 6 jaar | Anastasiia |
17:00 - 18:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Anastasiia |
18:00 - 19:30 | Ritmische gymnastiek Сompetitie ( door voorselectie ) | vanaf 8 jaar | Anastasiia |
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Chemin des deux Maisons 71/2 (Centrum Chemin) NEW! | |||
20:00 - 21:00 | Pilates Intensief NEW! | Volwassenen | Oksana |
ZATERDAG
|
|||
Koekelberg 1081, Weversstraat 24 (School Armand Swertenbroeks)
|
|||
12:00 - 13:00 | Hip-hop kids | vanaf 4 jaar | Anna |
13:00 - 14:00
|
Hip-hop | vanaf 7 jaar | Anna |
Vilvoorde 1800, Kolveniersstraat 54 (Stedelijke sporthal)
|
|||
10:00 - 11:00 | Dans Mix Pré-competitie ( door voorselectie ) | vanaf 4 jaar | Oksana |
Laken 1020, Emile Bockstaellaan 107 (GC Nekkersdal )
|
|||
16:00 - 17:00
|
Kleuterdans | 3 - 5 jaar | Daniela |
17:00 - 18:00
|
Dans Mix | vanaf 6 jaar | Daniela |
18:00 - 19:00
|
Stijldansen kinderen | vanaf 7 jaar | Daniela |
Brussel 1000, Slachthuisstraat 24 (Centrum Hageltoren) | |||
10:00 - 15:00
|
Ritmische gymnastiek Division ( door voorselectie )
|
vanaf 8 jaar
|
Elina
|
Ukkel 1180, Sint-Jobsplein 20 (Complex Sint-Job) | |||
17:30 - 18:30 | Ritmische gymnastiek | vanaf 4 jaar | Ekaterina |
18:30 - 20:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Ekaterina |
Uccle 1180, Rue Zeecrabbe 44 (Notre-Dame des Champs-school) NEW! | |||
15:00 - 16:00 | Kleuterdans NEW! | 3 - 5 jaar | Oksana |
16:00 - 17:00 | Dans Mix NEW! | vanaf 6 jaar | Oksana |
17:00 - 18:30 | Dans Mix. Tieners NEW! | vanaf 12 jaar | Oksana |
ZONDAG
|
|||
Schaerbeek 1030, Ernest Renanlaan 33-35 (Chloé Graftiaux)
|
|||
12:00 - 13:00
|
Kleuterdans | 3 - 5 jaar | Elena |
13:00 - 14:00
|
Klassieke dans |
vanaf 6 jaar
|
Elena
|
14:00 - 15:00
|
Moderne dans |
vanaf 8 jaar
|
Elena |
15:00 - 16:00
|
High heels
|
Volwassenen
|
Elena
|
Uccle 1180, Rue Zeecrabbe 44 (Notre-Dame des Champs-school) NEW!
|
|||
10:00 - 11:00
|
Ritmische gymnastiek
|
vanaf 4 jaar
|
Ekaterina
|
11:00 - 12:00
|
Ritmische gymnastiek | vanaf 6 jaar | Ekaterina |
12:00 - 13:30
|
Ritmische gymnastiek | vanaf 8 jaar | Ekaterina |
Brussel 1000, Slachthuisstraat 24 (Centrum Hageltoren)
|
|||
13:00 - 14:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 5 jaar | Polina |
14:00 - 15:00 | Ritmische gymnastiek | vanaf 7 jaar | Polina |
Hieronder kun je lesroosters en kalender downloaden voor 2023 - 2024